RENOVACIJA

RENOVACIJA

Mūsų siekis – pailginti jūsų pastato eksploatavimo laiką ir užkirsti kelią galimoms avarinėms situacijoms. Kuomet darbų imasi savo srities profesionalai, darbai yra atliekami greitai ir kokybiškai.

Svarbiausia užduotis – atskirti poreikį pastato atnaujinimo darbams nuo poreikio renovuoti. Daugelis žmonių dažnai nesusimąsto, kad esant itin prastai pastato būklei pavieniai pastato ar inžinerinių sistemų atnaujinimo darbai negali išspręsti esminės problemos, o tik laikinai ją sumažina. Nuolatiniai nedidelės apimties remonto darbai gyventojams dažnai kainuoja daugiau nei nuosekli viso namo renovacija, kurią pabaigus ne tik pagerėja bendra gyvenimo kokybė, bet sumažėja ir gyventojų išlaidos už komunalinius mokesčius.

Temperatūros namuose padidinimas 1oC gali papildomai padidinti pastato šilumos sąnaudas net iki 8 proc. Atlikus pastato renovaciją, dėl atlikto apšiltinimo iki renovacijos buvusi 16oC buto temperatūra padidėja iki 20oC, o šilumos sąnaudos nepakinta. Taip yra sutaupoma net iki 32 proc. šilumos kaštų.

Atlikus pastato renovaciją, galėsite būti ramūs, kad nešlaps ir nedrėgs sienos ar lubos, netrūkinės vamzdžiai, išvengsite nemalonių nepageidaujamų senų vamzdynų skleidžiamų kvapų, nepūs vėjas per langus ar duris, butuose bus šilta, o jūsų sąskaitos už šildymą gerokai sumažės.

Mūsų patyrę specialistai padės jums pasirinkti renovacijos sprendimus, geriausiai tinkančius būtent jūsų namui. Be pilnos pastatų renovacijos atliekame ir tokius darbus:

  • Stogo ir sandėlių izoliacija
  • Visapusiškas arba dalinis fasado apšiltinimas
  • Langų ir lauko durų keitimas
  • Šildymo sistemų atnaujinimas
  • Ventiliacijos sistemų renovacija
  • Atsinaujinančios energijos įrangos įdiegimas
  • Kiti bendrastatybiniai, santechniniai ar elektros darbaiPaskirstytos lėšos finansuoti smulkiojo ir vidutinio verslo skatinimo projektus zenklas 2015 04 13